Per 1 september treedt de Vlaamse televisiemaker en acteur Tom Waes op als het nieuwe gezicht van Tenson in de Benelux. Met zijn passie voor avontuur, sport en uitdagingen sluit hij perfect aan bij de waarden waar het Zweedse outdoor- en sportmerk sinds 1951 voor staat.
De samenwerking onderstreept een volgende groeifase van Tenson in de regio. Het merk staat bekend om innovatieve, functionele kleding die aantrekkelijk is voor zowel sporters en avonturiers als stijlbewuste consumenten. Van extreme outdoor expedities en wintersport tot een casual urban lifestyle: de collectie combineert prestaties met een unieke uitstraling. Centraal in de collectie staat de eigen MPC-technologie, die de authenticiteit van Tenson benadrukt.


Marketing Manager Benelux Sander Fixe:
“De drive van Tenson zien we terug bij Tom Waes. Hij gaat uitdagingen aan, verlegt grenzen en blijft daarbij authentiek. Dat maakt hem de ideale ambassadeur voor ons merk.”
Ook Tom Waes zelf is enthousiast:
“Het voelt als een heel natuurlijke match. Ik leef bijna het hele jaar in kwalitatieve outdoor outfits, zomer en winter. En zelfs wanneer ik thuis in Antwerpen ben, kan ik terecht bij de lifestyle-lijn. Wat mij aanspreekt is die typische Scandinavische stijl en de focus op kwaliteit. Met veel plezier stap ik mee in het verhaal van Tenson.”
Waes is bij het grote publiek bekend van programma’s als Tomtesterom, Reizen Waes, Undercover en Het Verhaal van Vlaanderen. Buiten de camera speelt sport nog altijd een belangrijke rol in zijn leven, van duiken tot extreme avonturen. Daarnaast is hij actief als ambassadeur van Sea Shepherd, waar hij zich inzet voor de bescherming van oceanen en zeeleven.
Over Tenson
Het Zweedse merk Tenson werd opgericht in 1951 in Varberg door Paul Rydholm. Sindsdien staat Tenson voor technische en innovatieve kleding waarin design en functionaliteit samenkomen. Iconische modellen zoals de Himalaya- en Skagway-jacks en technologieën als MPC (Moisture Permeability Coating), AirPush en EcoTrekk benadrukken de focus op prestaties in uiteenlopende omstandigheden.
Tenson biedt collecties voor outdoor, ski en lifestyle en maakt sinds 2023 deel uit van de New Wave Group, waarmee het merk zijn internationale ambities verder uitbreidt.
Meer informatie: www.tenson.com